O nás

Spolek Vimperk žije! je sdružení lidí, které spojuje stejný cíl – změna společenského klimatu ve Vimperku. Chtějí sdružovat lidi, podporovat aktivní účast obyvatel na dění ve městě a inteligentním humorem poukazovat na věci veřejné.

Vimperk žije!, z.s., Náměstí Svobody 13, 385 01 Vimperk
IČO: 018 94 684, spisová značka L 7331 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích

E-mail: info@vimperkzije.cz

Bankovní spojení: Fio banka, pobočka Strakonice. Číslo účtu: 2801260215/2010

Oficiální prohlášení

Chceme Vimperákům nabídnout další pohled na dění v našem městě. Sešli jsme se jako lidé napříč politickými stranami, různého  věku, s rozdílnými názory, ale s něčím, co nás spojuje. Tím něčím je vize Vimperka, kde slušnost a dobré vztahy jsou samozřejmostí. Vimperka, kde jsou aktivní lidé podporováni, a nikoli odrazováni. Vimperka, kde odlišný názor je nezbytným prvkem diskuze. Pojďme společně oživit Vimperk. Vimperk, kde lidé žijí spolu, ne vedle sebe.

Výkonný výbor

Petr Samek